


Спортивна шкіряна сумка унісекс
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: темно синий
+380 (50) 307-40-23
главный менеджер- +380 (96) 900-08-64Рабочий Киевстар
- +380 (50) 698-72-36менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка, підійде для тренувань та повсякденного носіння.
Виготовлена з високоякісного шкірозамінника.
Розміри: 52*30*23.
Цей матеріал має підвищену зносостійкість, не тріскається, не дряпається й не втрачає своїх естетичних властивостей.

Має два великі відділення на блискавці з кишеньками для документів і кишенька для паперів і дрібниць на лицьовій частині.

Відстібний ремінь для носіння через плече.
Характеристики:
- Матеріал: екошкіра
- Стильний і сучасний дизайн
- 3 відділення на блискавці
- Кишенька для дрібниць
- Колір: темно-синій
- Розмір: 52/30/23
Схожі моделі, які можуть Вам сподобатися:












Весь асортимент Ви можете подивитися на нашому сайті:http://про100спорт.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | - основне відділення на блискавці; - плечевый ремінь; - бічний кишеню |
| Тип | Спортивний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для тренувань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




