

Сумка спортивна MaBstab
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: серый
+380 (50) 307-40-23
главный менеджер- +380 (96) 900-08-64Рабочий Киевстар
- +380 (50) 698-72-36менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна спортивна сумка MaBstab підійде для тренувань та повсякденного носіння. Виготовлена з високоякісного текстилю.
Цей матеріал має підвищену зносостійкість, не тріскається, не дряпається й не втрачає своїх естетичних властивостей. З боку розміщена додаткова кишеня для зберігання взуття.

Має велике відділення на блискавці з кишеньками для документів і кишенька для паперів і дрібниць на зворотній, лицьовій частині. Відстібний ремінь для носіння через плече.
Характеристики:
- Матеріал: Текстиль
- Стильний і сучасний дизайн
- 2 відділення на блискавці
- Кишенька для дрібниць
- Розмір: 40/25/23
Ще моделі, які Вам можуть сподобатися:










Весь асортимент Ви можете подивитися на нашому сайті:http://про100спорт.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Off-White |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | - основне відділення на блискавці; - плечевый ремінь; - бічний кишеню |
| Тип | Спортивний |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для тренувань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




